nlvlag devlag

Huur met vertrouwen

op Texel

facebook icon

Zoek en boek

Honden welkom Texel

Honden welkom op vakantie Texel

Indien u een unieke locatie in Nederland zoekt om met de hond op vakantie te kunnen gaan, is Texel zeker bijzonder te noemen. In  een aantal vakantiehuisjes op Texel zijn honden welkom. Hieronder een overzicht van accommodaties en campings op Texel waar honden welkom zijn.  Ook vakantieparken op Texel waart honden op vakantie zeer welkom zijn.  De belangstelling voor hond vriendelijke vakantiehuisjes, bungalows en vakantiehuizen op Texel is groot. Boek uw accommodatie met hond op Texel daarom bijtijds.

Vakantiehuisjes Texel honden welkom

Leuke vakantiehuisjes Texel waar honden welkom zijn, vindt u op onze website vakantie met huisdieren. Hier vindt u vakantiehuisjes op Texel waar 1,2 of 3 honden welkom zijn. Een aantal particuliere eigenaren van vakantiehuisjes op Texel, Ameland, Schiermonnikoog en Terschelling laten op beperkte schaal honden op vakantie toe. Meestal zijn er in deze particuliere vakantiehuisjes op Texel en andere Waddeneilanden 1 of  2 honden welkom, soms 3 of 4 honden.

Vakantie met hond? Kom naar Texel!

Wat is er nu leuker dan vakantie vieren met het hele gezin én uw hond? Heerlijk samen uitwaaien op het strand. Rennen langs de vloedlijn, spelen in de zee. Wandelen door de bossen en de duinen van Nationaal Park Texel. Onze parken grenzen allemaal aan een natuurgebied. U maakt dus direct vanuit uw accommodatie de prachtigste wandelingen met uw beste vriend.

Met uw hond naar Texel

Texel is een ideale vakantiebestemming met een hond. Er is veel ruimte en natuur. Op veel gedeeltes van de Texelse stranden mogen honden loslopen (zie de aanwijzingen ter plaatse). Na een wandeling een terrasje pakken? Bij veel restaurants en strandpaviljoens staat een drinkbak met vers water klaar voor uw hond. Ongestoord met de hond naar Texel? In de meeste accommodaties zijn honden welkom. Op onze website Texelvakantieverhuur.nl vindt u vele vakantiehuizen waar honden welkom zijn. U vindt hier ook alle informatie over Vakantiepark Villahof Texel en vel huisjes en bungalows op Bungalowpark Gortersmient, vakantiehuizen welke u voor een vakantie met hond op Texel kunt boeken. Er zijn afhankelijk van de accommodatie hier 1 a 2 en soms 3 honden welkom. U ziet in het overzicht op onze website bij welke bungalows er wel en geen honden bij Texelvakantieverhuur.nl toegestaan zijn.

Vakantiehuisjes Texel op vakantieparken

Er zijn diverse vakantieparken op Texel waar honden welkom zijn. Meestal is er op een dergelijk vakantiepark op Texel 1. 2 of zelfs 3 honden per bungalow of vakantiehuisje welkom, soms zijn er 2 honden toegestaan bij Texelvakantieverhuur.nl op Texel. Honden zijn van harte welkom bij Villahof Texel en op bungalowpark Gortersmient Texel. Onze vakantieparken zijn direct aan het bos gelegen en op loopafstand strand, kortom een ideale ligging voor uw vakantie met hond. Neemt u in de dorpen een poepzakje mee anders stellen wij zakjes ter beschikking, zodat u makkelijk aan de opruimplicht kunt voldoen.  Laat geen zakjes achter in het bos of in de Duinen van Nationaal Park van Texel. Liever laat u uw hond behoefte tussen de bomen doen!! Dan zijn honden welkom op Texel.

Telefoon WhatsApp Email Facebook Adres